פריטי ציוד מושכר לאירועים שכדאי לוודא שישנם באירוע שלכם

כשאתם עומדים ליזום אירוע ללא חברת הפקות, מומלץ מאד לוודא שיהיו לצדכם פריטי הציוד אשר יפורטו מטה. באולמות עסקיים כלליים, שאינם מוגדרים כאולמות הפקה לחתונות עם חברות הפקות מאורגנות, הציוד בדרך כלל מינימלי. אפשר להסתמך עליו אבל במידה ויהיה מחסור לא יהיה גורם מטעם האולם שישלים לכם אותו. במקרה כזה יהיה עליכם לפנות לחברת ציוד מושכר לאירועים. הצעד החכם ביותר יהיה לעבור על הפריטים באולם מבעוד מועד ולבדוק שישנה שם רשימת הציוד הבאה.

ציוד קבלת פנים

לאירועי חתונה ומשפחה – עמדת קבלת פנים, שולחן ארוך להנחת פתקי המוזמנים, ועוד. ניתן לשכור את צמד הפריטים הללו בחברת ציוד מושכר לאירועים.
לאירועים בתשלום – הופעות ופסטיבלים שאתם מארגנים בתשלום, אירועי התרמה, וכד' מצריכים היערכות מעט שונה, הכוללת גם הצבת מחסומים ועמודי חבלול למי שמבקש לעבור פנימה בלי לשלם. ניתן להשיג פריטי ציוד אלו בחברת ציוד מושכר לאירועים.

ציוד העמדת מגשי מזון

שולחנות ודלפקים שונים עליהם ניתן להעמיד את המגשים. את האחרונים אין צורך לשכור משום שהנחת העבודה היא שאתם תעבדו עם קייטרינג חיצוני והוא צריך לספק ציוד זה. אבל במידה ולא תמצא דלפקים ייעודיים או לפחות צביר שולחנות עודף לשימושו, ניתן לשכור זאת בחברת ציוד מושכר לאירועים.

ציוד במה

כמובן שיידרש ציוד למופיעים שלכם במידה והוא חסר: בימת אירועים מתקפלת/ מתפרקת ועמדת נואמים. ברוב האולמות תוכלו למצוא פריטי אלקטרוניקה בסיסיים רבות מיקרופונים. במידה ולאומנים שלכם יהיו דרישות מיוחדות לגבי מיקום במה ועמדת נואמים – יש לכם מהיכן לשכור זאת.

ריהוט משלים

שולחנות וכיסאות לסועדים, אם אין מספיק באולם שאתם שוכרים. אביזרים להצבה על הריהוט המשלים, פטריות חימום, מאווררים ליד השולחנות, שמשיה להטמעה בתוך כל שולחן, ועוד. ריהוט משלים בשילוב פריטי הצללה ובקרת אקלים יסייעו לכם להוציא את האירוע נכוחה מבחינה לוגיסטית ולהשכיל להתנהל בו באחריות.

הגברה ותאורה

פריטים בסיסיים של הגברה ותאורה אותם ניתן להשלים עבור האירוע. כל מקרה צריך להיבחן לגופו על מנת להתאים לכם את אסופת הפריטים המתאימה ביותר לאירוע שלכם. מומלץ להתייעץ עם הספקים שיזדקקו לפריטי ציוד אלו במידת הצורך.