טיפים לבחירת קייטרינג אסאדו כשר

מהו קייטרינג אסאדו כשר? מדוע חשוב לבחור אותו בשקדנות ובקפדנות, ועל מה יש להקפיד בבחירה? מה חשוב להבטיח כשאתם בוחרים קייטרינג אסאדו כשר, וכיצד ניתן לומר שהאירוע יוכתר כמוצלח, כזה שרוב האורחים היו מרוצים מהמנות שהם קיבלו? כל זאת ועוד במאמר מידע אחד מקיף.

טיפ מס' 1: ודאו כי לחברה קייטרינג אסאדו שלכם ישנן המלצות

ההמלצות צריכות לעסוק בנושאים הבאים: התנהלות נכונה עם לוגיסטיקה, תקשורת טובה עם אורחים, כולל כאלו שיבקשו מנות טבעוניות, ללא חלב, ועוד, וגם ידעו לספק להם את הנדרש. כמו כן, חשוב לבדוק שהחברה אינה מטריחה את הלקוח (כלומר, אותך בעתיד כבעל אירוע) בשאלות שונות ובאה מצוידת לקראת כל תרחיש: אורחים שיבקשו לאכול מנות שלא היו בתפריט, מנות ספייר, ועוד. מאד מומלץ לוודא שהחברה מתנהלת נכום עם המזון שהיא ומכרת לכם. במידה והזמנתם מעט פריטים מצלחת מסוימת, הנציגים צריכים לדעת לשמור עליו כך שכל אורח ואורח יקבל לפחות עותק אחד שלו, ולא יישאר מאחור כי האחרים גרעו לו הקצאה. מאידך, כשאפשר – החברה צריכה לתת דרור הגשה עצמית ולאפשר אותה על מנת שהאורחים יחושו חופשיים וייהנו מהאירוע אליו הוזמנו.

טיפ מס' 2: ודאו כי החברה מגבשת את הקייטרינג באירוע על פי התנאים הטובים לכם ביותר

מנות שהוזמנת במשורה, בדרך כלל עיקריות, מהות חמות שהן מעשה ידי אומן (המכין אותן בדלפקי קבלת הפנים), וקינוחים לא נמצאים בעמדות ההגשה העצמית אלא רק בהשגחת עובדי הקייטרינג. כמו כן, יש לוודא כי עובדי קייטרינג אסאדו כשר עומדים לבצע ניקיון ופינוי מסודר בסוף האירוע על פי סיכום שיסוכם עמכם. מומלץ גם להגיע להסדר תשלום נוח. אם אהבתם את המנות ואת השירות אך ביקשתם להוריד במחיר – מומלץ להגיע לפשרה מול החברה.

טיפ מס' 3: ודאו כי החברה יכולה לשרת אתכם גם באירועים שאינם באולם או בגן אירועים

חברת קייטרינג אסאדו כשר המעניקה שירות עבור אירועי טבע כמו חתונות, פסטיבלים וכנסים היא לא פחות מנכס עבורכם אם אתם מתכננים שם אירוע. חברה כזו תדע להתנהל בשטח, לשמור על טריות המזון ולנהל נכון את הלוגיסטיקה לטובת כל האורחים.

טיפ מס' 4: בירור סוג הכשרות – חובה!

מאד מומלץ לוודא עבור קייטרינג אסאדו כשר מי הכשיר אותו, כלומר מי העניק לו תעודה: האם מדובר ברבנות עיר? בד"צ? גלאט כושר? לנדאו? הפרטים הללו מאד חשובים. אם אתם מכירים את ציבור האורחים שומר הכשרות שלכם כדאי לכנס ישיבה עמו ולטקס עצה יחדיו איזה קייטרינג להזמין בהתאם לכך.